| john1doe1 a întrebat:

M-am indragostit de o fata si nu stiu cum si ce sa fac, o cunosc de foarte mult timp si suntem cei mai buni prieteni. i-am spus dupa un timp k m-am imi place de ea si ca vreau sa fiu cu ea, s-a suparat si nu am mai vorbit mult timp. Ne-am impacat cu conditia ca suntem doar prieteni, cei mai buni amici...dar totusi nu pot vreau sa fiu cu ea.e evervanta, streanta, incapatanata dar si dulce, sentimentala,. DATI-MI UN SFAT CUM ASI PUTEA SA O FAC SA MA PLACA CA PE UN IUBIT NU CA PE UN PRIETEN.

3 răspunsuri:
| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

In primul rand lasate indiferent fa-o geloasawinking ex:sunteti in parc si trece o fata pe langa tine ranai cu ochi pe ea si o sa vezi ca devine geloasawinking si o sa vrea sa stea cu tinebig grin

| VictorFlorin55 a răspuns:

Mintea unei fete e complicata, poti incerca cuceriri gen biletele, nebunii, depinde daca ea va gusta aceste gesturi! Nu cred ca puteti fi mai mult decat amici, daca era asa simteai de mult timp, daca te vrea, cu o fata trebuie sa actionezi repede, ca daca nu, vei fi bagat la categoria friend zone, nu material de relatie!

| SkynyBlood a răspuns:

Trimitei cadouri biletele cu (love you) cv nu fi Prostut cred ca te place si ea