| allexx98 a întrebat:

M-am indragostit de o fata si vreau sa ii arat ca o iubesc, cum sa procedez? ceva sfaturi? va rog!

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu te sparge in cuvinte si in figuri de doi lei.Trebuie sa-i dovedesti ca o doresti si asta nu poti decit discutind despre sex si incercind s-o convingi ca, normal, este singurul motiv al unei relatii.

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ce imi vad ochii?! I-ai dat lui harciog funda?!
Incredibil!
Fa cum a zis el! Poate peste vreo 20 de ani o sa vrea cineva sa stea si cu tine...

| pisicutza_7425 a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa te apropii foarte mult de ea. sa ii spui complimente, afla ce lucruri preferate are ca poate le aveti in comun si vorbiti despre asta.fai apropouri ...si cand crezi ca esti pregatit spune-i...te pup sper ca te-am ajutat

| Beby7 a răspuns:

Poti sa-i scrii pe net sa -i faci complemente afla daca si ei ii place de tine