| jaquelineee a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi, m-am despartit de prietenul meu si vreau sa ne impacam, il iubesc foarte mult! cum sa procedez?, 10x kiss ( fundita)

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Depinde si daca el isi doreste asta.incearca sa ii spui care sunt sentimentele tale si sa vedeti care ar fi avantajele sau dezavantajele in a mai fi impreuna sau nu. daca va iubiti reciproc, nu vad de ce ati sta despartiti. deschideti`va ochii si nu lasati sa treaca iubirea pe langa voi, pana nu e prea tarziu :*

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu forta lucrurile, lasa un pic de timp! Isi va face ordine in ganduri si daca te iubeste va reveni!

| EUSIATIT a răspuns:

Eu pers nu va inteleg pe voi fetele din generatia asta sariti pur si simplu pe ei ii sufocati. oare nu mai este acel obicei cind baiatul invita fata la un suc. el e cel care incearca sa vb cu fata etc etc. acum voi caprelor sunteti cele care ii trageti la pat voi sunteti cele care propuneti sa faceti.[sex] etc /s a intors lumea cu susul in jos RUSINE

| EUSIATIT a răspuns:

Au dreptate baietii mei [27 si 23 de ani ] cind imi spun mami ele vin si te trag de mineca vin cu prezervativele etc etc. numi inchipuiam dar m am convins

| ELD a răspuns:

Demonstreaza`i ca ai facut o greseala, da`te pe langa el, invita`l la un suc ceva.si vorbitihappydespre asta. Cred ca va intelege, bafta!:*

| aura_1762 a răspuns:

Pai depinde daca el mai vrea sa stati impreuna zii in fata ca si tu vrei daca nu e complicat si mai bine il lasi in durerea lui ca altfel pari de fraiera