| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de un profesor din liceu. el e insurat si cred ca are si copil. Dar nu stiu ce sa fac ca sa imi iasa din cap.tremur toata cand se apropie de mine. un SFAt plz

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este o simpla atractie, o simpatie care nu trebuie sa degenereze mai ales ca proful e casatorit si are copil.Cauta un baiat de varsta ta e mult mai simplu si incearca sa eviti proful cat mai mult posibil.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Renunta, nu ai altceva de facut. E profesor si relatiile elev profesor nu sunt prea acceptate. E insurat...nu merita sa desparti o fata de sotul ei.

| theodoraafi a răspuns:

Uita-l
nu ai nici-o sansa cu el, sau daca ai o sa fie nasol.
doar gandeste-te ce o sa se zica de tinehappy
poti doar sa ii zambesti, sa vb cu el, daca e proful tau sa inveti la materia care o preda si sa ii demonstrezi ca esti foarte buna...

stiu cum este. si mi-e imi place de vreo 3 profi, dar in special de unul, cand il vad imi trec fiori prin sirea spinari

succes:*

Răspuns utilizator avertizat
| adelutza_9680 a răspuns:

Incearca sa il uiti, caci nu ai nici o sansa cu el. E insurat si are si copii, pe deasupra.Incearca sa gasesti un baiat de varsta ta.Ai grija sa fie''liber''.