| danutza2018 a întrebat:

vreau si eu un sfat, m-am indragostit de un baiat care este insurat, are 30ani si nu stiu ce sa fac, ma gândesc mereu la el!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e pentru relatii deschise

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Rupi orice legatura si-ti trece tie cu timpul cand o sa cunosti unul mai ok

| RAY a răspuns:

Ce sa faci, faci sex cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica nu stii ce sa faci?
Vrei sa distrugi o casnicie, doar pentru ca asa ti-a venit tie pe chef?
Vezi-ti de drum fetita si foloseste-ti creierul, ca asta-i o relatie interzisa pentru tine.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l in pace sa se ocupe de sotia lui.

| SilentRain a răspuns:

Nu fi curva, lasa omul in pace

| alina2k18 a răspuns:

Du-te si spune-i si nevestei luiwinking sa aflam si parerea eiwinking

| NathanAl a răspuns (pentru alina2k18):

Pai tu ce parerea ai avea? rolling on the floor

| alina2k18 a răspuns (pentru NathanAl):

O parere violentawinking

| NathanAl a răspuns (pentru alina2k18):

Ai dreptate happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Poate e pentru relatii deschise

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vezi-ti de treaba, o sa-ti treaca

| Plato a răspuns:

Sa-ti vezi de treaba, ce altceva sa faci?

| Necunoscut112 a răspuns:

O să plăteşti cu vârf şi indesat dacă nu îţi vezi de treabă. Problema e că ti-ai permis să te indragostesti. Pentru mine nici nu există bărbaţii însuraţi. Ai permis să intri in situaţia asta aiurea. Să-ti fie ruşine!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

De cât timp îl cunoști? El știe că ești îndrăgostită de el? Câți ani ai?

| Treaem24 a răspuns:

Cati ani ai putem sti si noi?

| NathanAl a răspuns:

Sa-l violezi rolling on the floor

| danutza2018 explică:

De cateva luni, am 16