| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit ft tare d un baiat
au mai fost cazuri si le-am abordat intr-un fel anume, dar acum e ceva mai special eu un baiat gen amuzant, dragut, c-am copilaros.sh as vrea sa fac ceva mai special ca sa ii ies in evidenta.va rog cat mai multe sfaturi:X

Răspuns Câştigător
| ToxicGirl a răspuns:

Si eu sunt cu un baiat cum ai descris tu.ii unpik mai copilaras cateodata. daca ii place sa se joace pe calc.joacate si tu.si asa o sa aveti despre ce vb.razi cand zice el ceva amuzantlaughing. incearca sa il saluti si sa il intrebi ce face.ii ceri id.si tot vb asa.pana cand o sa fiti prieteni buni:X si dupa poti sa il intrebi.mai intai trebuie sa va cunoasteti mai binehappy

4 răspunsuri:
| VD_1321 a răspuns:

Daruiestei un cadou... micut ca intre amici.

| Fre3Style a răspuns:

Bagate in discutie cu el, razi la glumele lui.cauta lucrui in comnu pe care le putei discuta. daca el place pe altcineva nu prea ai sanse parerea mea. succeswinking

| SweetAndCandy a răspuns:

Ai zis ca este amuzant, razi la glumele lui va da bine crede-ma :X:*:X:*

| ByTzu_6177 a răspuns:

Pai fetito eu sunt baiat si ca sai atragi atentia fate putin cam geloasa sasi dea seama si mai asteapta ceva vreme sa vezi daca te place si ia-l intr-un loc retras si spune-i-o VREI SA FI CU MN? si daca zice da mult noroc tongue