| fantasy01 a întrebat:

M-am indragostit ft tare d un baiat

au mai fost cazuri si le-am abordat intr-un fel anume, dar acum e ceva mai special eu un baiat gen amuzant, dragut, c-am copilaros.sh as vrea sa fac ceva mai special ca sa ii ies in evidenta.va rog cat mai multe sfaturi:X

Dau Funda si scuze de intr ca e plagiata ca mi-a fost lene sa scriu...
Nu ma criticati doar raspundeti

Răspuns Câştigător
| Chriistiinex a răspuns:

Nu ai de ce sa fi criticata 90% din toat fetele tari acesteia patesc ke ai patit u ...este foarte bine ca tiai dat saeama ca trab sa iesi inevidenta dar nu cu ceva rau.ok eu soun sa te ibraci cat mai frumos sa te imprietenesti cu el (daca nu esti prietena cu el) si sa incepeti sa discutati despre pasiunile voaste,,, e foarte concret sa mearga si ziz garantez ca daca ai si un caracter foarte prezentabil cum esti i \si frumoasa in poza de la avatar o sa te placa din prima!

3 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

La cat de urata esti vei iesi in evidenta, nu trebuie sa te straduiesti

| Gabriela_3094 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati nu sa faci ceva special ca sa te remarce. E ca si cum ai purta o masca daca ai face ceva special pentru a te face remarcata.

| Missha a răspuns:

Pai...punete in discutie cu el ce ii place lui.cand gasesti un subiect despre care sti mai multe pune-l in lumina si vb si mai mult.incerca sa te apropi de el prin ceea ce el iubeste mai mult...o sa mearga.winking