| Alessandraaaa a întrebat:

Cum ziceti voi sa cuceresc un baiat care imi este si prieten bun:X:X:Xdin senin m-am indragostit d >elhappyhappyhappy:"vreau si eu niste sfaturi:X

fundita:X

Răspuns Câştigător
| BellaRagazza007 a răspuns:

Hey, sincer si eu am pati.to! crede-ma, nu te da la el! strici o buna prietenie! daca vezi ca si el te place : dai batai! fa orice ca sa. l cuceresti! daca vezi ca el nu te place... nu se da la tine ecc, nu face nici un pas gresit! pentru. ca este posibil sa strici o frumoasa prietenie! bafta!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inainte de a face acest pas gadeste-te in primul rand la riscuri. Poti sa iti pierzi relatia de prietenie actuala pe care o ai cu el. Daca esti dispusa sa risti, atunci ai un mare atuu.Deja il cunosti, ii stii preferintele, abordeaza cu el subiectul dragoste si vezi ce preferinte arewinking

| believe a răspuns:

Daca ati e prieten, ar trebui sa fie mai simplu deoarece il stii, cunosti ce respecta la un om, ce iubeste, asa ca foloseste-te de asta. dar faza asta e plina de emotii pentru tine, adica ''va vrea'',''nu va vrea'' asa ca cel mai simplu ar fi sa iei intr-o zi telefonul in mina si sai scrii un sms, si sai spui totu asa cum este. daca te apreciaza, ati va raspunde(doar nu ii esti straina)

| BlondyBlue a răspuns:

Date bine pe langa el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date bine pe langa el da ai grija sa nu strici o buna prietenie