| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit nebuneste de o fata am pus suflet pentru ia o iubesc mult mult de tot dar ia m-a parasit pentru altu chestia interesante e ca sa reindragostit de mine^^ da sigu inca o plac dar nu sunt sigu Help^^ >plzzz:p:" funda+votbig grin

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Nu t intoarce la ea, deci daca te'a lasat odata pentru altu', de ce nu ar mai face'o? daca vede ca esti prost si treci cu vederea, o sa isi bata joc de tine mereuwinking deci raspunsul meu ar fi NU, acum gandest-te si tu, eu cred ca asa e mai bine pentru tinewinking

9 răspunsuri:
| Elysssa a răspuns:

Fugi de ea ca nu-i de tine! Nu e fata serioasa si nici nu te merita! Te face cum vrea ea,nu vezi? Daca te-a inselat o data, o va face si a doua oara, fara sa stea pe ganduri! Nu te mai impaca cu ea si mergi inainte.Viata merge mai departe, chiar daca nu o sa mai fii cu ea.Sunt si alte fete, cunoaste-le si vezi ce ti se potriveste cel mai bine!winking

| mutzy211 a răspuns:

Eu sunt de acord ci 4l3x si iti spun si de ce. Eu am facut la fel cum vrei tu sa faci, am zis da, dupa ce m-a inselat, dupa care m-a inselat iar, cu acelasi, asa ca ai grijawinking. Ti-i se poate intampla...

| Zap a răspuns:

Incearca sa nu iei o decizie pripita. Nu fi roata de rezerva. Exista si alte fete.

| IloveDamon a răspuns:

Sti, uneori iubirea e mai mare decat mandria, alteori nu. Daca faci parte din prima categorie, chiar o iubesti si ai da orice sa mai ai macar cateva clipe impreuna cu ea atunci impaca-te cu ea, dar sa fii mai previzibil. Daca esti din categoria 2, eti un om mandru si orgolios, atunci impaca-te cu ea si apoi ai putea sa i-o platesti cu aceeasi moneda ( asta daca relatia nu decurge bine si esti chiar atat de raulaughing ). Oricum, eu zic sa te impaci cu ea, dar sa fii atent, cum spune si 4l3x,daca te-a lasat odata, ar face-o si a doua oara! Bafta muultaaa! thumbs up

| LoveSroL a răspuns:

Astazi a plans la telefon ca ma iubeste si ca vrea sa fie cu mine nu mai stiu ce sa faccryingcryingcrying

| Monni a răspuns:

Eu zic ca da,nu rezolvi nimic ca orgoliu. Trebuie sa profiti de ocazie pentru ca in ziua de astazi totul este pe interes, nimic nu merge bine si decat sa purtam ura mai bine sa fim fericiti pentru un moment, chiar daca nu dureaza sti un lucru : Ai avut fata dorita!happy

| Diana_6572 a răspuns:

Daca s-a reindragostit de tine poate tine si ea la tine si nu a putut gasi in baiatul cu care te-a inselat ce a gasit la tine,eu zic ca ai putea sa o inviti la un suc,plimbare, cafea, etc si sa discutati despre asta si poate ajungeti la o intelegere. ^^

| Damn_9693 a răspuns:

Tipule. iesi de mai multe ori cu ea dar incearca sa fii rece, sa vezi daca chiar vrea sa incerce, indiferet de cum te comporti(dar daca nu reusesti sa fii indiferent, rece ) zii sa mai stea o saptamana sau 2 sa vezi cum se comporta si puneti un prieten ca sa o agate(pune unu cu experienta).e plin lacul de lebedewinking

| Damn_9693 a răspuns:

Toate fetele se pot preface sa obtina ce vor, de fapt nu numai fetele, toti. din toate mesajele primite fa-ti unul al tau ca sa stii cum sa procedezi.