| anonim_4396 a întrebat:

M-am masturbat si am inceput sa simt durere la testiculul drept, doar daca ma ating simt, in rest nu am probleme, a mai patit cineva asta? Inainte nu mi se intampla... Si daca ati mai patit, cum se poate rezolva?

3 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Fa o mai blând. Nu e ceva grav, pana diseară trece.

| MarianCristian278 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Asa am crezut si eu, dar simt deja de 2 zile durerea, parca nu mai e chiar atat de intensa, totusi, e nevoie sa merg la ceva doctor? Daca da, ce trebuie sa iau/fac happy

| Viitorulapropiat a răspuns (pentru MarianCristian278):

Atunci te poti duce la medicul de familie. Te-ai lovit cumva în acea zona? De la masturbarea nu este. Nu iei nimic, incearca eventual sa te masezi, nu iti trece te duci la medicul de familie. Oricum, nu e grav.