| HipHopRo a întrebat:

Buna seara, am o problema si as dori daca stie cineva sa ma lamureasca ce este. Cand m-am trezit azi dimineata am inceput sa simt o durere puternica la testiculul drept, nici pana acum nu mi-a trecut, si trebuie sa calc cu grija, pentru ca durerea este mare, iar daca il ating, mor de durere. Stie cineva ce am patit? Si cat timp dureaza durerea asta daca este ceva obisnuit?

Răspuns Câştigător
| h3ct0r3 a răspuns:

Este nevoie de operatie de varicocel venele din acel testicul s-au infasurat prin el si se simte parca ar fi un sac cu pietricele nicidecum un testicul, asa ca du-te la un medic urolog si iti vei da seama.Te rog funda Sunt Nou PE aici