| ionicabubulina112112 a întrebat:

M-am vazut cu baiatul de care imi place si am stat o seara intreaga pe bancheta din spate a masinii mele.A fost cute)) dar nu stiu cum sa avansez in relatie.Am stat imbratisati dar nimic mai mult.
Btw. am 19 ani

6 răspunsuri:
| tzionut a răspuns:

Data viitoare preia iniatiativa. poate e timid sau nu vrea sa se grabeasca pentru a nu te speria.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să avansezi în relație trebuie să vă întâlniți mai des.

| lulufunny6766 a răspuns:

Pupa l

| Sofer a răspuns:

Sărutațiva. Da ia inițiativa sa bage mana la veverița sa te excite sa ajungeți la mai mult. Trebuie sa ia el inițiativa.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca nu ati mers mai departe sa faceti sex in masina.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Data viitoare rupe bancheta aia din spate cu el. Cu siguranta te vei distra.