| Oanagaaga a întrebat:

Bună!
Am o relatie de 3 luni, eu am 18 ani si el are 21. E un băiat foarte cuminte și niciodată nu a avut gesturi nepotrivite. Ieri ne-am văzut si am stat imbratisati in masina, după care mi-a spus că ar fi trebuit să stăm pe bancheta din spate a mașinii, ca ne era mai usor. Repet, este un băiat cu foarte mult bun simț, totuși, credeti ca a existat o referință sexuală în această frază?
Plus ca mi-a zis (mai in gluma, mai in serios) sa vin sa stau la el. Efectiv ma adora si mereu imi spune cât de frumoasă sunt. Ma tem doar sa nu ma vrea doar pentru aspectul mei fizic. Ce credeti?
Poate ca e problema la mine si ma tem sa fac un pas mai mare in relatie, plus ca e primul băiat care mi-a cunoscut părinții, însă eu nu i-am cunoscut inca pe ai lui, pentru ca nu ma simt pregătită si mi se pare un pas destul de mare, pentru ca daca ar fi ceva, mi-ar fi mult mai greu sa ma despart de ellaughing. Cred ca gandesc prea mult si doar nu vreau sa accept ideea ca de acum inainte sunt un om matur si acestea sunt niste lucruri firești.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai acestea chiar sunt niste lucruri... oarecum normale, deci nu ar trebui sa iti faci griji.
Legat de partea sexuala, ar trebui sa vorbiti deschis, sa ii spui cand ai tu de gand sa o incepi si ca nu esti pregatita acum, sa stie si el. In rest, nu ar trebui sa fie nicio problema, daca trece timpul si sta langa tine, inseamna ca asta trebuie sa fie happy

Multa intelegere va doresc! ^_^

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nițel calarit si dormit vrea orice roman pe langa bautura si chef. Mai greu prinzi unu ca mine care ar sta pe PS5 si la filme in weekend dar armasar bun la sex eee

| Adry05 a răspuns:

Păi după 3 luni e normal și el să vrea mai mult. Apropiați-vă gradual, pet. ting și altele până la actu propriu-zis ca să vă obișnuiți unu cu altul în ipostaze mai intime

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ma tem doar sa nu ma vrea doar pentru aspectul mei fizic.
Așa ceva este exclus. Dacă ai fi tâmpită și frumoasă nu cred că te-ar invita pe bancheta din spate.
Spui, dacă ar fi ceva. Dar este deja ceva. Ce aștepți, să îmbătrânești, să se ducă aspectul fizic?