| adribucuresti a întrebat:

M o problema.Plac un baiat cu care ma inteleg bine.Imi da toate motivele sa cred ca si el ma place [cand zic ca imi place ceva, zice ca ii place si lui, tot timpul gaseste cate un motiv sa vorbeasca cu mine, de multe ori se uita insistent la mine, etc.]dar e cu alta fata.Acea fata se intampla sa fie si una dintre cele mai bune prietene ale mele.

Eu chiar il plac pe baiatul acela foarte mult, dar nu am curajul sa ii spun pentru ca am mai patit asa.Am spus baietilor ca ii plac si am avut de suferit.Ba chiar si alta prietena imi zice ca ma place, dar el e cu alta.

Ce sa fac?

1 răspuns:
| OfCs_Master_1998 a răspuns:

Nu stiu sa tragi aer in piept il iei de o parte si ii spuiwinking merge de fiecare datawinking