| anonim_4396 a întrebat:

am o problema foarte grava crying.
prietenei mele cele mai buna ii place de un baiat. iar el ma place pe mine.
iar eu plac un baiat iar el o place pe prietena mea.
eu am fost cu baiatul asta de care imi place dar ne-am despartit.
vroiam sa fiu si cu baiatul ala care ma place pentru ca acum mi-am dat seama ca il iubesc. dar nu pot fi pentru ca se supara prietena mea.
iar aseara am fost la o petrecere. si au mers si ei si niste prieteni.
eu stateam pe scaun.baiatul care ma place a venit langa mine si se uita la mine insistent si spune :"ce.ma uit la >tine:!"
apoi a venit prietena mea si se uita la noi.
el mi-a spus "da-mi un pic mana. " i-am dato dar nu foarte mult timp.
apoi m`am ridicat si am inceput sa dansez. el tot se uita la mine insistent.
prietena mea nu zicea nimic
dar ea era obligata sa fie cu baiatul celalalt de care imi place mie si de care m-am despartzit.
acum ea mi-a spus ca suntem chit.
si apoi a inceput sa imi spuna mai multe lucruri.
si am inceput sa plang sad.
ce sa fac sa nu fie suparata pe mine? crying.

Răspuns Câştigător
| LeX_6975 a răspuns:

Presupun ca mai importanta este prietenia cu colega ta nu? sfatul meu si singura solutie ca sa fie treaba buna este sa ii lasati pe amandoi in pace si sa va gasiti alti baieti pentru ca, cu incurcatura asta nu ajungeti decat la cearta si intepaturi.