| UserDeTpu a întrebat:

Ma afecteaza cu ceva din punct de vedere medical daca urinez (cam dupa 5 minute) dupa masturbare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ejaculare, barbatii pot sa urineze foarte rapid, dupa trecerea a cateva zeci de secunde sau urinarea sa se produca doar dupa trecerea a chiar mai multe ore fara a afecta in vreun mod organismul. In concluzie, NU are absolut nicio relevanta daca si in ce moment se produce sau nu urinarea dupa ejaculare. Multa sanatate.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Scurt și la obiect: NU.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic.