| unaboona a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cumva am de scris un motto in album la un coleg cu care nu prea am avut tangente in cei 4 ani de scoala si nu stiu ce sa-i scriu crying...am terminat la profil filologie...

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ai terminat filologia si nu stii sa scrii "sa-i scriu"? Tocmai tu ai pene de idei.Cum sa te ajute cineva care e sofer, mecanic, inginer? Si unde sunt virgulele? Bine ca folosesti smile-urile. Nu accept sa-mi trimiti vreun mesaj in care sa ma admonestezi! Nu mai accept atatea greseli de gramatica, de exprimare. si multe fasoane. Am sa institui o campanie impotriva celor care scriu incorect, dar folosesc din abundenta smile-urile.

| PinkTerror a răspuns:

Spune-i ca : " in filele cartii scrise de inima fiecaruia toti avem un loc. Eu voi avea mereu scrijelit in aceea carte numele tau. cu drag xxx" unde xxx e numele tau big grin

| xoxo13 a răspuns:

Chiar daca in trecut nu prea am avut parte de tangente
Activitatile desfasurate impreuna nu au fost coincidente
Chiar daca in trecut nu am petrecut clipe impreuna
Peste ani sa ne mai revedem. sa iti zic din nou BUNA

| xoxo13 a răspuns:

Iti scriu aceste versuri pe foaie
Ca la citirea lor inima sa ti se inmoaie
Cu trecerea timpului sa iti reamintesti numele meu
Ca eu te-am sustinut mereu atat la bine cat si la greu
(numele tau)

sau...

Nu am crezut ca timpul atat de repede trecu
Si ca trebuie sa ne luam la revedere acu...
Iata ca sosi si momentul despartirii
Iata ca veni si momentul absolvirii
Momentul in care ne luam ramas bun...
Si fiecare sa pornim pe cate un drum...
Iar in anii ce vor urma urma...
Doar un lucru iti mai cer.
NU MA UITA!