| ody a întrebat:

am si eu o problema trebuie sa scriu la scoala despre democratie ce cred eu ca este dar trebuie scris in engleza, ajutati-ma si pe mine, dau fundita...

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Frumos iti sade sa ne pui pe noi sa-ti facem tema! Si nota tot noi o luam? Nu sti ca nu ai voie sa-ti faci temele pe site, ca este impotriva regulamentului? Vrei sa te trezesti si tu la "utilizatori suspendati"?

| Gosh. a răspuns:

Te-as fi putut ajuta daca ai fi postat un text sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tema... temabig grin si eu fac compuneri pentru colegii mei fara inspiratie dar tie nu iti fac nici o themabig grinbig grin nu vreau ca nm sa fie suspendat sp TPUbig grin:X succes cu inspiratia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inteleg dar nu trebuie sa faci cu ajutorul computarului ci sa te gindesti si sa fii atent la scoala pa pa pa pa