| theStar a întrebat:

Ma doare capul si tusesc, stiti cum as putea opri tusea?

Răspuns Câştigător
| lencikk a răspuns:

Este foarte bun mucosin sirop...sa nu iei strepsils pentru ca provoaca iritatii in gat si nu ajuta...si du-te la un doctor pentru un consult sa nu ai doamne fereste noul virus... app eu imi fac mereu asa pentru oprirea tusei...incalzesc faina de malai( pentru mamaligalaughing) o inkalzesc in tigaie si repede o pun intr-o esarbfa si o infasor apoi esarfa cu faina o leg in jurul gatului pe noapte...chiar ajuta dac nu ai inteles trimit un privatkissinsanatosire grabnikabig grin

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ceai cald cu miere sau Paxeladine.

| lostcontrol12 a răspuns:

Ai gripaaaaaaaaaaaaa porcinaaaaaaaaaaaaaacrying((((((

| Bishop a răspuns:

Ia coldrex sau fervex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cum puteti fi asa prosti incat cand aveti probleme medicale sa scrieti pe net, ducetiva dracu la doctor, traim intr-o tara de prosti

| joli a răspuns:

De cate ori tusesc si ma aplec in jos ma doare capul... oare de ce?