| mihaela_8982 a întrebat:

Ma doare in partea stanga(in zona ovarului) si in partea de jos.De ce ma doare? Oare am ceva grav?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai nevoie de sex cu ginecologul, nu anal, nu oral ci degetiar!

| тecнιннιlα a răspuns:

`te la doctor. Poate ai infectie. urinara. happy Da nu`i foarte grav. Iti trece. Asta se face daca stai pe rece, dezbracata, etc oh go on. Dar ns poate ai altceva mai grav thinking `te fa`ti un control :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai face sa mergi la un ginecolog.Mergi la medicul de familie si cere-i trimitere ca sa nu platesti consultatia.Ai grija ca nu-i de joaca cu astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tia traso u nul cu una de vreo30 tea rupt toata

| lidia_6058 a răspuns:

Exact aceeiasi problema o am si eu.straight face Poate ca esti racita la ovarstraight face