| madalinutzamada a întrebat:

de la un timp ma doare zona ovarului. ce as putea face? din ce cauza ma doare? fundoi:****

Răspuns Câştigător
| angel09 a răspuns:

Buna! fie esti racita sau trebuie sa iti vina ciclul sau poate ti-a fost frig la picioare sau la spate.Incearca sa pui apa calda intr-o sticla din plastic si tine-o pe zona cu durere(mie imi trece repede). bafta si ai grija!

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Poate esti racita.E si perioada pentru asa ceva.Bea multa apa si ia niste antibiotice.Dar mergi la doctor mai bine ca el stie ce sa-ti dea.

| madalinutzamada explică:

Va multumesc mult >big grin