| SerenaCRK a întrebat:

Ma doare mana stanga, sau vena?
M-am trezit azi dimineata cu o durere la mana stanga, putin mai jos de incheietura mainii, aproape de vena de la incheietura. E insuportabil.Nu ma doar incontinuu, dar simt asa ca pulseaza si doare, de cateva ori pe minut.Am mai avut mai demult o durere de genul la glezna.Care o fii >problema?

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Schimba si tu vena in care bagi etnobotanice.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Nu stiu ce ar putea sa te doara, dar cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la doctor pentru ca doar el stie de la ce ar putea fi si poate sa iti dea si ceva sa iti treaca. Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| summer12 a răspuns:

Se schimba vremea.

| SerenaCRK explică:

Roxa,ai dreptate! Data viitoare incerc in vena de la mana dreapta.Mi-ai elucidat misterulhappy

| lalalalallll a răspuns:

Buna.
Ca sa gasesti ce iti trebuie posteaza intrebarile la alte categorii.
La revedere!