| kisskisskiss a întrebat:

Ma dor sanii tare sau intarit si cand pun mana simt si niste noduri...se poate sa fiu insarcinata? mentionez ca trebuie sa-mi vina si menstruatia peste3zile...se poate sa fie si din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Daca nu ai facut sex neprotejat sau nu s-a intamplat vreun incident neplacut in timpul actului sexual nu ai de ce sa iti faci griji, sigur e de la menstruatie.Multe fete/femei cand trebuie sa le vina menstruatia au noduri la sani si alte chestii.Sunt simptome oarecum normale, semne ca menstruatia se apropie.

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

E posibil sa iti vina menstruatia, si la mine e la fel :-s

Dar sa fii sigura, fa si un test de sarcina dar dupa 10 zile de la conactlaughing

| kisskisskiss explică:

La mine este si prima data cand mi se intampla asta...