| powergirl a întrebat:

Dc ma dor sanii? de 2 zile asa sensibili mii simt si ma dor dar numai sfarcurile daca pun mana pe ele ma dor tare nu sunt insarcinata 100% daca va referiti la asta si nu trebuie imi vina menstruatia luna asta mi-a venit deja care ar mai putea fi cauza ca miii simt asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Pentru ca esti in perioada de ovulatie, sunt schimbarile hormonale, cu cateva zile inainte, pe timpul si la cateva zile de la ovulatie, sanii par mai grei. dar ar trebui sa mergi si la un control, macar o data pe an, mai ales daca in familie ati avut probleme cu cancerul de san.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi ovulatia. Daca situatia se prelungeste mai mult de 3-4 zile, trebuie sa mergi la un endocrinolog, poate fi un exces de prolectina, hormonul care stimuleaza lactatia.

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Esti in perioada ovulatiei

Răspuns utilizator avertizat
| yoannah a răspuns:

Eu cred ca daca tu crezi ca esti insarcinata, incearca un test de sarcinahappy
Si ar trebui sa le spui parintilor sa te consulte un medic... nu se stie ce poate fistraight face

| nely a răspuns:

Eu cred ca ti-s in crestere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Incearca sa mergi la medic si sa-ti faci o mamografie. Ar putea fi inceputul unor noduli la san... Ai mare grija...
Iti pot oferi un tratament din integratori nutritionali... Daca te intereseaza scrie-mi la: daniela.constantin@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti moldoveanca ? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti moldoveanca? laughing