| maadaaa a întrebat:

E posibil sa imi mai creasca sanii? sau sunt dereglari hormonale? mi s-au intarit (sanii)fata de cum ii aveam inainte, menstruatia nu trebuie sa-mi vina acum(trebuie sa vina pe 25) sau poate sa mi vina mai devreme?

contact sexual am avut protejat, deci nu avea cum sa-si dea drumu' in mine, nu s-a rupt prezervativul.

ps:ma cam dor sani in partea de jos, acolo sub san, si acolo e mai tare, ce se intampla? rasp pls

multumesc

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Buna, Mada.

Se poate sa iti vina mai devreme, cu toate ca e reglat. Se mai intampla.

Nu ai spaecificat varsta sau de cand ai emntruatie ca se ne dam seama daca iti mai pot creste sanii, dar de obicei durerile apar fie de la cresterea sanilor, fie de la sutien. E posibil sa te stranga sutienul sau sa il tii mult.

Intra pe www.noifetele.ro si publica intrebarea unui specialist, sau citeste mai multe despre lucrurile de genul asta.

Bafta!