| MyTzZy a întrebat:

Ma enerveaza rau un baiat! E in clasa cu mine.Mereu e dragut(prea dragut chiar)cu mine! Nu suport! Mereu vine la mine. Face pe dragutul! E chiar insuportabi! CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| emy_8408 a răspuns:

Poi simplu, evita-l cand il vezi ca vine spre tine pleaca, fa-te ca ai treaba, vorbesti cu alti colegi, sau cand vine la tine si incepe sa vorbeasca raspundei decat cu "aha, da, nu, nu stiu" la mine a functionat.incearca.Bafta.

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Du-te la el si spune-i urmatoarele:"Ba tampitule cine te-a invatat pe tine sa te porti asa frumos cu fetele? Ba manieratule, demodatule nu vezi ca ma plictisesti? Hai scuti ca ma plicti. Da-ti doua palme ca sa nu iti dau eu."
Garantat nu se mai apropie de tine.Never everraised eyebrows

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate te place!big grin
daca vede ca il ignori o sa te lase in pace.

| Dizzydizz a răspuns:

Evita l.si fii direkta sp s te laseoh go on

| Hombre a răspuns:

Biatul te place draga poate e chiar indragostit. Spune-i (dar intre ptru ochi) ca nu e genul tau, va intelege si o sa-i treaca. Nu iti doresc reversul sa intrebi iar ce sa faci.Sa auzim de bine.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga Maria, daca e dragut, amabil poate sa fie un lucru deranjant? Eu cred ca e un lucru bun si chiar de admirat, inseamna ca este educat si de bun simt. Aceasta imi este pererea, dar daca lucrurile depasesc o anumita limita devin enervante. Numai tu esti aceia care trebuie sa-ti dai seama daca merita atentia ta.

mira
| mira a răspuns:

Fii mai rece.

| adi4ever a răspuns:

Bate-l sau injura-l de mama cum fac astea de la mine din clasalaughing

| smartalogu a răspuns:

Sa il pupi aia sa ii faci, pentru ca mai rar gasesti baieti ca el... damn...

| Deeiu a răspuns:

Spune-i:"omule esti stresant, ma lasi mama dracului odata in pace, gaseste pe altcineva sa sacai cu dulcegariile tale! Pe mine scuteste-ma!"

Stiu ca poate parea cam durhee hee, dar tinand cont faptul` ca "CE SA FAC?" ai scris cu litere mari imi arata ca esti fff dispertatalaughing`rolling on the floor

| Te besk a răspuns:

Aha inteleg nu vrei sa ii spui ca sa plece pentru ca atunci l-ai supara.mai bine sa nu il prea bagi in seama, daca ii vorbesti atunci vede ca iti pasa de el nu il baga in seama.

sper ca yi-am fost de folos! pa

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Mda, esti un caz comun mereu noi fetele, cat si baietii ii preferam pe cei care sunt indiferenti cu noi.sa stii ca am fost si eu in cazul tau si il evitam, am devenit tot mai rece cu el, ba chiar nesimtitabig grin.stiu ca nu e un lucru frumos sa faci p cineva sa sufere, dar daca asta e singura modalitate sa scapi de el...atunci fa`o si u, dar mai intai explica`i mai pe direct ca te cam sufoca!

| Nita a răspuns:

Spune-i ca nu te intereseaza.

| xoxo_6268 a răspuns:

Mai sa fie! laughing Fa si tu pe draguta cu el laughing. Poate iese de-o mamaliga.

| adria_1732 a răspuns:

Saracul baiat

| karinacora97 a răspuns:

Pai daca i-l placi cupleazate cu el sa este evident ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e dragut cu tine, inseamna ca te place. Dreak, ai vrea sa se poarte urit ca sa vezi ca te place? Da-i un sut in fund si spune-i ca tie nu-ti place de el si gata. Na.

Răspuns utilizator avertizat
| YaNna a răspuns:

Poate chiar te place...happy

spune-i in fata ce crezi...ca nu te intereseza, ca devine stresant big grin

| punkish_3490 a răspuns:

Te place asta e clar. vorbeste cu el, spune-i ce parere ai despre comportamentul lui

| ingerashul 13 a răspuns:

Pai. te ai gandit ca poate te place? inceraca sa vorbesti cu dansu, si intreaba-l de ce se comporta asa, ce vrea de la tine, dar hai ii mai bine dragut decat altfeltongue