| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o problema! Deci : e un baiat la mine in clasa care ii place de mine si faza este ca mi-e nu imi place de el. El se tine mereu dupa mine si nu mai scap de el! Nu stiu ce sa mai fac! Ma enerveaza si ma exaspereaza enorm! Nu mai suport! Si nu mai scap de el! Ce sa fac? Macar sa ma lase in pace! Bine prieteni putem ramane dar sa nu se mai tina dupa mine! Ce sa fac?

Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Mimi15 a răspuns:

Spune-i in fata k nu esti interesata. daca vede k nu reactionezi in nicun fel, o sa creada ca are sanse.big grin...eu asa as facebig grin. Succes. Sper k Te-am Ajutat! pup

3 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Incearca sa ii spui cum stau lucrurile!

| Diia94 a răspuns:

Explica-i clar ca nu il placi, ca o sa gaseasca p altcineva ...si puteti ramane prieteni. Daca nu intelege ..nu stiu cecei ajutorul unui prieten ..prefate ca esti cu altu big grin

| DiavoloMarian a răspuns:

Spune`i ca ai pe altcineva, iar daca stie ca nu ai pe cineva ii spui ca nu vrei sa ai prieten