| Ciocolataaaa a întrebat:

Ma inebuneste. Jur dati-mi idei cum sa fac sa aflu daca e interesat de mine avand in vedere urmatoarele intamplari:
1. Am gafat-o spunand la cine nu trebuia ca imi place de el si e posibil sa stie deja.
2. Se uita intr-una dupa mine desi face de multe ori faze cand dispare brusc din peisaj si pentru mult timp. Dar cand sunt si eu prin preajma ma priveste insistent pe furis.
3. sunt multe fete codita dupa el dar nu prea le acorda atentie, dar odata o tot lua pe una in brate cand stia sigur ca ma uit dupa el.
4. Nu am vorbit inca dar sunt sigura ca stie cine sunt.
5. Cel mai bun prieten al lui da semne cum ca ar fi interesat de mine gen like-uri pe facebook si priviri insistente si de la el.
Nici nu stiu ce sa mai cred, adica dovada cea mai puternica ar fi faptul ca ma priveste insistend, insa se cam bate in cap cu faptul ca nu iese mereu pe hol cu toate ca stie ca eu sunt acolo. Help

20 răspunsuri:
| supraponderallacap a răspuns:

Tocmai ce ti-am scris un sfat bun dar cand am vazut un raspuns de-al tau in care relatezi ca schimbi baietii ca pe manichiura m-a facut sa sterg ce am vrut sa-ti raspund, mergi la psiholog copila

| Ciocolataaaa explică (pentru supraponderallacap):

Nu schimb absolut deloc baietii ca pe manichiura si nu am de ce sa merg la psiholog, te rog abtine-te, vrei sa ma ajuti, bine, nu vrei asta e, schimba pagina dar nu ma critica pentru ca nu ma cunosti happy nu ai de unde sa stii. Daca schimbam baietii ca pe manichiura nu stateam dupa tipu asta atata timp, treceam la altul si sa stii ca nu dai dovada de superioritate daca ma critici ca nu cred ca esti curata nici tu happy

| supraponderallacap a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Nu te critic, spun doar adevarul iar de cunoscut in realitate nu te cunosc, ai dreptate, dar imi este de ajuns sa ma uit pe ce ai scris despre tine si sa-mi dau seama cu cine am onoarea, mai jos ai un raspuns dat de tine si ai sa vezi cum singura te minti, eu cand aveam varsta ta nu stiam de baieti asa ca sa nu mai vorbim de curatenia sufletului.

| Ciocolataaaa explică (pentru supraponderallacap):

Am 16 ani happy in fine, nu ma cert cu tine ca n-am de ce, insa asa ca sa stai linistita, parintii mei mi-au cunoscut toti prietenii happy si aveam relatie gen: cei mai buni prieteni care se si saruta pentru ca eu sunt ff timida si fricoasa si nu accept orice happy

| bogdan72 a răspuns:

Da, sunt destul de sigur ca te place. Acum depinde cat de constient e si el, dar pare ca stie si el singur ca te place.

| Cosmin1I a răspuns:

M-ai facut sa rad la faza cu facebook-ul laughing.

| Ciocolataaaa explică (pentru Cosmin1I):

Ee normal ca acum baietii trebuie sa se dea la fete pe fb laughing si eu radeam, eram ceva gen: ok fraiere eu ma uit dupa bff tau si u te dai la mine

| Cosmin1I a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Sper din suflet ca ai fost ironica cand ai zis ca baietii trebuie sa se dea la fete pe facebook laughing

| Ciocolataaaa explică (pentru Cosmin1I):

Da eram ironica laughing logic...

| Ciocolataaaa explică (pentru Ciocolataaaa):

Da macar ala da semne clare nu ca prietenu-so

| Cosmin1I a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Nu crezi ca asteapta si el un semn de la tine? Cumva sa ii dai de inteles ca sentimentul este reciproc?

| Ciocolataaaa explică (pentru Cosmin1I):

Pai stai asa ca nu stiu daca el chiar simte ceva. Oricum si eu ma uit fix la el si zambesc

| Cosmin1I a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Pai ok nu stii daca simte ceva, atunci ce ai de pierdut daca ii transmiti cumva ca ai anumite sentimente pentru el? Sau iti place sa traiesti cu regretul? Nu recomand regretul.

| Ciocolataaaa explică (pentru Cosmin1I):

I-am transmis... daca nu raspunde ce pot sa fac?

| Cosmin1I a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Sper ca nu i-ai transmit prin cuvinte. Daca i-ai transmis cum cred eu si nu iti raspunde la sentimente o lasi balta pur si simplu.

| Ciocolataaaa explică (pentru Cosmin1I):

Prin cuvinte nu prea am cum ca nu ne cunoastem personal... frate mi-e frica sa nu ma fac de ****

| Cosmin1I a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

*frate* atunci traieste cu regretul ca te anunt ca toti ne-am facut de *ras* cand a venit vorba de o fata sau un baiat.

| Crisss22 a răspuns:

Eu cred ca te place. sau ca are o anumita atractia pentru tine, daca nu ar avea nu s'ar uita la tine atat de insistent.

| Ciocolataaaa explică (pentru Crisss22):

Multumesc :*

| Crisss22 a răspuns (pentru Ciocolataaaa):

Cu placere:*