| anonim_4396 a întrebat:

Ma inteleg bine cu iubitul, dar nu vreau sa-i ofer multe deodata ca sa nu se plictiseasca de mine.Cam cum ar trebui sa ma comport cu el cand iesim,ce sa-i ofer si ce nu? Ma refer la sarut,atingeri, sex, etc...

5 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Se pare ca asta e o problema generala la voi fetele, aveti obiceiul sa complicati ceva care este mai mult decat simplu.De ce e nevoie sa ii oferi cate putin? Mai ales ca esti de acord ca i-ai da tot ce isi doreste dar nu vrei deodata... Ofera-i tot nu ii arunca,, bucatele '' de paine ca la catei, exact in stilul asta se va plictisi, nu exista dovada mai mare ca il iubesti si el o sa inteleaga asta daca o sa ii oferi totul atunci cand simti si nu te mai bazezi pe prostii denastea cu,, plictisitul''...zic si euthinking

| Ekcstsy a răspuns:

Daca il iubesti si te iubeste, ofera-i totul. Nu ai ce pierde. E o tampenie faza cu plictisitul.

| i86e2 a răspuns:

Sex, clar. laughing
Apropo, ascultă-mi sfatul doar dacă ești majoră, că n-am chef să rămână copchilele gestante din cauza mea.

Masculii nu-s cunoscuți pentru răbdarea lor, așa că e posibil să-ți dea papucii până te hotărăști. tongue

| blueal a răspuns:

Daca intr-adevar va iubiti nu o sa va plictisiti niciodata pentru ca lucruri de genul sex si orice fel de afectiune o sa va apropie din ce in ce mai mult.Defapt daca ma gandesc mai bine chestiile astea o sa va faca sa va iubiti mai mult si cand iubesti pe cineva crede-ma ca nu te desparti de el din plictiseala.Bafta:**

| Dnb_Nero_1996 a răspuns:

Baga-i mana in pantaloni, apucal de oua, stragele putin (dar nu foarte tare sa nu le zdrobestiwinking ) si spune-i: Reguleaza-ma laughing