| Alexa3v3r a întrebat:

Ce ar trebui/putea sa fac sa ma sarut cu iubitul meu mai mult decit simplu pe buze ( cred ca intelegeti la ce ma refer). ce as putea sa fac sa se simta bine cind il sarut? vreau SFATURI! dau FUNDITA :*

Răspuns Câştigător
| Dee96 a răspuns:

Daca amandoi sunteti timizi, e putin cam greu. Sunteti in situatia in care niciunul dintre voi nu doreste sa faca primul pas. Incearca sa iti iei inima in dinti,sa faci tu primul pas, sa incepeti cu o simpla sarutare,adica un pupic, iar daca el se simte rusinat incearca sa ii areti ca nu are de ce, ca sunteti doar voi. Bine, asta nu inseamna sa ii sari in brate si sa ii iei tot aerul, insa sunt sigura ca il vei surprinde placut daca de lamo simpla atimgere a buzelor, veti ajunge la un sarut romantic si senzual.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand trebuie sa te simti tu bine, apoi pui problema lui, astfel incat sa va simtiti bine amandoi. Experienta nu poate fi inlocuita cu nimic.

| Oaste a răspuns:

In momentul cand il saruti incearca sa il atingi la puta si sa i-o freci prin pantaloni si apoi sa cobori cu saruturile pana ajungi acolo.

| SentimenteAscunse a răspuns:

Daca il iubesti si ti foarte mult la el, ar trebui sa-l saruti, in tot sensul cuvantului, nu doar o singura atungere pe buze.Stiu din propria experienta.Mie mi-a zis ca vrea mai mult, si eu la fel ca tine doar un pupic mic ii dateam.
Ai aici niste exeple da saruturi senzuale.Succes!:*
http://www.cosmopolitan.ro/......le-1762446