| VreauFete a întrebat:

Ma. la o fata se vede clar daca mai este virgina sau nu. Dar la baiat dupa ce a facut sex ( si nu s-a rupt ata) nu tot virgin ar trebui sa fie? Si o intrebare pentru cei carora li s-a rupt. A durut (rau)

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Ata aia se numeste fren. Nu este obligatoriu sa se rupa ca sa nu mai fii virginhappy Frenul se rupe doar in cazul in care nu folosesti lubrifiant si vaginul e mai stramt sau au loc miscari mai bruste! Din moment ce ai avut contact sexual, nu mai esti virgin!

Răspuns utilizator avertizat
| BeBe_9214 a răspuns:

Voi chiar sunteti in epoca de piatra? Nu ai tu cum sa vezi la o fata daca e virgina sau nu! Chiar nu va intra la cap asta?! Lucrul asta se vede doar la un consult ginecologic, nu poti sa acuzi o fata care o face pentru prima oara ca nu e virgina doar pentru simplu fapt ca nu-i curge sange ( nu e neaparat sa-ti curga prima oara ) poate sa curga a doua oara sau chiar a treia sau DELOC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum vezi ma tu ca o fata mai este virgina sau nu? raised eyebrows asa din ochi, din priviri, nu? bravowinking ar trebui sa impartasesti si altora capacitatile tale extrasenzoriale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti penibil frate straight face