| shiraia a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin Am facut si eu prima oara sex vara trecuta. Nu m-a durut deloc dar in schimb eram pe ciclu asa ca nu stiu daca a curs sange de la ciclu sau nu...acuma intreb si eu :-s Mai sunt virgina sau nu daca himenul nu s-a rupt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Din moment ce ai facut sex nu mai poti spune ca esti virgina. In cazul in care himenul tau e elastic si nu s-a rupt inseamna ca esti mai speciala dar nu virgina. Oricum un medic ginecolog isi da seama daca eun caz de himen elastic sau virginitate.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Ai făcut în timpul menstrei?
Tu așa știi să te respecți?
De unde să mai fi virgină!
Pa, pa.

| justHISgirl a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu inteleg ce are asta cu respectul, sau tu raspunzi doar de dragul de a raspunde si a fi "userul anului", pai dupa parerea mea mai bine sa taci si sa-ti vezi de respectul tau

| Oana92 a răspuns (pentru justHISgirl):

Big Like!

| Oana92 a răspuns (pentru justHISgirl):

Big like!

| anonim_4396 a răspuns (pentru justHISgirl):

Bine zis!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai eşti virgină!
Din moment ce te-a penetrat, s-a RUPT himenul.
NU contează dacă a curs ( sau nu ) sânge.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Logic că nu mai eşti virgină!
Odată ce ai fost penetrată s-a rupt şi membrana himenală.
Te pup!