| Cristina788 a întrebat:

Am 17 ani si sunt virgina, nu mi-am inceput viata sexuala pana acum pentru ca toti baietii cu care am fost pana acum o mai facusera si cu alte fete, si de ce sa fiu doar eu virgina? asa ca am tot sperat sa gasesc un baiat virgin dar nu am gasit, de curand mi-am facut un nou iubit este de aceeasi varsta cu mine dar din pacate nici acesta nu mai este virgin. De ce baietii de varsta mea nu mai sunt virgini?
Chiar asa va trebui sa ies cu un baiat mai mic decat mine doar sa fie virgin?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Aham. Ai niste conceptii de ti-ar da doua capace si bunica mea. Si care-i treaba daca esti virgina? Crezi ca esti vreo printesa? Vrei si-o diploma in privinta asta? Vrei sa te declaram cetatean de onoare? Vrei vreun cadou? Vrei sa te aplaudam cu totii sau sa ingenunchiem in fata ta?
Nu ti-ai inceput viata sexuala, bravo tie. Asta este problema ta, dar nu este ceva cu care sa te lauzi si nici ceva de la care sa ai pretentii de la persoana iubita. Sau dragostea la tine sta-n virginitate? La urma urmei, poti fi si mintita. Sa gasesti un baiat care sa te minta ca este virgin, ca doar n-o sa te trezesti deodata cand e momentul cel mai frumos sa zici: ''stai, trebuie sa te verific, arata-te!''. Si, chiar si asa, la unii acea ata nu se rupe de la primul contact sexual.
Schimba-ti conceptiile ca s-ar putea sa ramai fata mare pana te mariti. In ritmul asta, o sa gasesti unul care te va minti, si vei plange dupa ce o vei face, stiind c-ai asteptat printisorul din povesti de prisos.

| sadlifetobe3 a răspuns (pentru Flav):

Rusine sa iti fie ca vorbesti asa urat despre acest lucru... normal daca esti baiat nu intelegi... in caz de observare intrebarea era adresata fetelor si te-ai bagat tu in seama cu un misto nesitmtit, tine-o tot asa ca dai bine

| SteauaNordului a răspuns:

Felicitari ca ai ajuns la varsta asta si esti inca virgina!
Nu uita multi sunt virgini doar gura e de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce iti trebuie baiat virgin? Iti trebuie un baiat care are experienta, ca se te invete si pe tine.
Nu merge un virgin cu o virgina. E ca si cum un orb conduce pe alt orb.
Pentru mai multe detalii, id-ul meu: adita.adita28

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei gasi unul virgin.de regula numai gura e de ei. dar unul la mie este virgin. e placut ca iti doresti unul.fiindca sunt putine sanse sa te insele. dar nu baga mana in foc niciodata devcat pentru tine insuti. e asa de usor sa minti.

| sadlifetobe3 a răspuns:

Nu ai de unde sa fi sigura de asta, baietii mint in acest motiv pentru a nu se face de ras, eu cand m-am dezvirginat el imi tot spunea ca s-a culcat cu fata aia si aia si imi spunea cum facea sex cu ele deci astea erau fanteziile lui ca apoi mi-a spus peste vreo 4 luni adica cu rusine. el credea ca eu am sa rad de el insa am fost foarte fericita ca a fost virgin, nu te sfatuiesc sa faci cu un baiat virgin si tu deoarece eu am ramas insarcinata, am un avort pe constiinta din cauza nestiintei lui

| deea_3488 a răspuns:

Nu neparat! trebuie sa il iubesti pe baiatul cu care esti daca vrei sa o faci cu el! nu este asta un motiv bun pentru a te oprii de la chestia asta ca numai este el virgin. e mai bine ca numai este virgin, are mai multa experienta si e mult mai ok asa: