| anonim_4396 a întrebat:

Ma masturbez de vreo 4 ori pe saptamana. e bine? e rau?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masturbarea este normala, dar tu cam faci exces. Ritmul normal este de 2-3 pe saptamana.

| monyk a răspuns:

Buna, a te masturba nu e ceva rau, doar ca trebuie sa ai grija sa nu devina o obsesie, adica sa nu te poti controla, atat timp cat te poti controla e ok, masturbarea nu iti face rau, e un mod de cunoastere.

| Pho3nix a răspuns:

Bravo! Esti 4x4!

| alexxa18 a răspuns:

E ok.

| Kynext a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte.De 4x pe saptamana e ok, ai putea sa reduci numarul pana la 2 sau 3hee hee. Cel mai important e sa nu abuzezi."Ce-i prea mult strica"hee hee

[sper ca n-am zis vreo tampeniebig grin]

| Te besk a răspuns:

E foarte rau...

| mermadia a răspuns:

Daca iti place ce faci, atunci fa-o! nu-i nicio rusine in a te masturba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca va masturbati nu e o problema majoritatea. ofac chiar daca ascund aceasta, problema e cum si cu ce o faceti