| anonim_4396 a întrebat:

Este pacat daca ma masturbez saptamana aceasta?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Baga mare

| mihai69 a răspuns:

Din punct de vedere religios, e păcat oricum. Așadar, ce mai contează?!?
Dă-i în cap liniștit.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este mare pacat.

| Sofer a răspuns:

Numai rezistai sa treaca zilele de paste.

| SG1995 a răspuns:

E păcat să ți-o freci oricum.

| BotezanDaniel a răspuns:

Nu te supara! Ai auzit despre religie, moralitate? Religia crestin-ordotoxa, catolica, protestanta considera un pacat, ceva gresit.In 4 ani de zile,nu am realizat decat acum, ca este o scarba, o imoralitate, o rusine pentru Isus Hristos, te satisfaci, iti faci poftele, dar dupa viata asta o sa poti sa te mandresti in iad? In evul mediu religia catolica era perfecta, clara, perfecta.Domina.Inchizitia catolica facea ravagii impotriva ereziei, impotriva nemerniciilor labagii ca tine! Astazi sexul este ''recomandat''.CE LUME TRAIM? O LUME A POFTELOR, A VICILOR, CU DEMONI SI DRACI SA TE MASTURBEZI IN IAD! PENTRU CA NU ESTE DIFERENTA INTRE NENOROCITI CA VOI SI ATEI! MOARTEA CLINICA DOVEDESTE CA EXISTA VIATA DUPA MOARTE! MANGAIERORUL ISUS HRISTOS VINE, SI CINE NU ARE SUFLETUL CONVERTIT, MOARE! CU CAT TE TREZESTI MAI REPEDE CU ATAT MAI BINE! CU CAT NU VREI SA FII SFANT CU ATAT MAI RAU! TOATE BUNE!

| doctorandus a răspuns (pentru BotezanDaniel):

Ha, ha, ha, ori esti fanatic religios, ori scapat de la Obregia.

| Aurora99 a răspuns:

Abține-te ca-i pacat

| Anonimaaaxgar a răspuns:

Da

| MasterDisk a răspuns:

Este foarte pacat... poti ajunge sa fii pedepsit de Dumnezeu..sa fii ipotent....asa zic babele.

Răspuns utilizator avertizat
| MafteiVictor a răspuns:

Totul conteaza sa nu-ti dai drumul in ochi, si mna, s-ar putea sa-ti creasca par pe palma daca te masturbezi in aceasta saptamana luminata, magica

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MafteiVictor):

Numai prostii scrii, mai bine taci.

| MafteiVictor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si tu numai prostii spamezi ca sa duci lumea in eroare? chiar vrei sa si-o dea in cap in aceasta saptamana? sa-ti fie rusine! Antichristuu

| Justrememberwho a răspuns:

Teoretic este,
Este ca si cum ai intreba daca este pacat sa furi saptamana aceasta.