| fabi14 a întrebat:

de cate ori pe saptamana este bine sa ma masturbez?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De cate ori simti nevoia reala provocata de stresul hormonal.Totusi sa incerci sa o faci cu moderatie pe cat posibil.

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ori de câte ori simți nevoia. Dar dacă vezi că deși ai mai vrea, te chinui degeaba și nu mai reușești să ajungi la orgasm, e semn că trebuie să faci și o pauză!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru sanatatea ta, ar fi bine sa nu faci laba deloc.

| darrio2007 a răspuns (pentru Emilian65):

Vede el mai tarziu.Cand va fi cu o fata si o sa se roage de scula sa se uite in ochii lui.

| RazvanValy222 a răspuns (pentru darrio2007):

laughing))))))

| RazvanValy222 a răspuns (pentru darrio2007):

De cate ori ai chef, poti sa faci si de 100 de ori pe zi ca nu te opreste nimeni.

| darrio2007 a răspuns (pentru RazvanValy222):

Raspunsul era pentru mine?

| NameHarris a răspuns:

Pai ar fi bine sa nu o faci delochappy

| airahaz a răspuns:

De regula am citit ca de trei ori pe saptamana...dar nu e prea bine sa faci..acum cum iti simti nevoia

| doctorandus a răspuns (pentru airahaz):

Cand iti mai vin idei d-astea, discuta-le mai intai cu un medic psihiatru.

| PaIn08 a răspuns:

Glumim cand facem laba, dar nu facem laba in gluma!

| ionutzu93 a răspuns:

Ori de cate ori simti nevoia. merge si de doua ori pe zi, depinde.

| NashatHamdyHuseynAbdelkafat14 a răspuns:

Poti sa faci laba non-stop pana iti amorteste mana.