| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc bogdan am 12 ani si am marimea penisului in erectie de 8 cm si normala de 3 cm. Stiu ca este anormal sa ma preocupe marimea penisului la varsta mea dar mi se pare prea mica fata de a unor prieteni de aceeasi varsta. Imi este rusine sa le spun parintilor parearea mea. va rog ajutati-ma id:settler_ro

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la varsta ta e normal. o sa mai creasca. o sa ai vreo 15-16 cm.in erectie. e suficient. dar ai rabdare.in raport cu femeile toti credem ca o avem prea mica. dar nu e chiar asa.si apoi stii? mica mica da ...ridica.

34 răspunsuri:
| Mihai_Marius_1977 a răspuns:

Ba si eu am 12 ani da tu chiar o ai mica in erectie a mea are 12 si normal 9 (stiu o am cam mica da nici chiar asa)

| Silviu276 a răspuns (pentru Silvia):

Ce minciuni laughing), De ce nu esti prin cartea recordurilor XD?
Nu iti fa griji, la varsta ta e normal sa o ai de 7-9 in erectie.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| HackerTpu94 a răspuns:

Și eu normala o am de 4 cm și sculata o am de 6 cm.

Știu că o să râdeți de mine.