| Jwardan a întrebat:

Hey,mă numesc Marius și am mărimea penisului in erecție de 6 cm și normala de 3 cm Stiu ca este anormal sa ma preocupe marimea penisului la varsta mea dar mi se pare prea mica fata de a unor prieteni de aceeasi varsta. Imi este rusine sa le spun parintilor parearea mea. va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Porcusorul a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar daca observi prin comparatii ca dimensiunea e prea mica, atunci iti recomand sa mergi la un medic endocrinolog. E posibil sa ai o disfunctie hormonala care trebuie tratata cat mai repede. Evident, trebuie sa le spui asta parintilor fara nicio rusine.

| Jwardan explică:

Am 12 ani