| vlad_9534 a întrebat:

Am 15 ani si am marimea penisului de 9-10 cm(in erectie), e normal? mentionez ca sunt inca virgin. Am auzit ca marimea normala la varsta mea este de 14 cm, acum nu stiu ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai are inca vreo cinci ani sa creasca pana la media de 12-14 (cica asta ar fi). Si chiar de ramane asa, sa stii tu sa-l folosesti, ca daca inveti ce si cum sa faci cu el, va fi mai bun decat unu de 20cm.winking
Spor! Si nu mai fi asa obsedat sa pui rigla pe el...

108 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Eu stiu ca intre 10-15 e normal la varsta ta. Nu-ti fa griji. Va mai creste pana la 20 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| MisterKat a răspuns:

Cum zicea o colega de-a mea. "Marimea nu conteaza ci ceea ce faci cu ea! "

prfml
| prfml a răspuns:

Stai linistit si nu te stresa, poate te ajuta ca iti spun asta, cand eram mic si eu ma stresam pe chestia asta, am fost chiar la un doctor, mi-a zis : ia aratami - o mai baiatule, dupa care spune, du -te mai acasa copile laughing, asa ca iti pot spune ca sunt multumit big grin si vei fi si tu in viitor.

| perfect a răspuns:

Mutate in China daca tot iti faci atatea griji.In caz ca nu stiai baietii se dezvolta pan' la 21 de ani.Si decat sa tio masori toata ziua cu rigla din penar... mai bine ai pune mana pe carte si ai mai citi si tu ceva interesant whistling.

| gabriel10 a răspuns:

Nu prea conteaza marimea cand faci sex(dragoste) conteaza sa stii sa o faci bine.Si oricum nu cred ca va ramane la 10 cm. O sa ajungi la 13 15 cm.Ai timp.pa pa

| aumih16 a răspuns:

Apoi tu la 15 ani vrei sa ai penisul de 30 cmlaughing sanchi ma! asteapta si tu sa cresti si apoi poti sa ai marimea pe care o vrei! esti minor nu uita! tu la varsta ta ar trebui sa iti vezi de viata ta! nu sa masori penisul cu riglalaughing doamne fereste! asta-i gest de gay homosexual! daca era o fata care ti-o masura mai ziceam spuneamlaughing da asa ti-o masori singur! laughing daca vrei sa fii gay homosexual eu nu te opresc! tu nu vezi ca e la moda de la un timp! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la virsta ta il aveam de 2 cm. si de atunci a inceput sa fie invers proportional cu virsta si, acum il am de -1cm. Ce ma faaac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow! ce mic il ai?! sper sa nu afle si fetele cat de mic il ai, caci nu te vei mai lipi de nici una.mergi cat mai repede la doctor! rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te stresa eu am 17 ani si am 17 cm o sa ti creasca si tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce m-ati notat cu 2 stupiduri pentru ca am impresia ca nu ma credeti? Poftiti de va uitati pe viu domnilor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia nu mai radeti de el ma! si eu tot 15 ani am >am de 12 cm happy 12cm la 15 ani nu are cum sa nu fie normala... spune-ti voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia nu mai radeti de el ma ! si eu tot 15 ani am >am de 12 cm happy 12cm la 15 ani nu are cum sa nu fie normala ....spune-ti voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wai vlad...chiar la tine penisu e mic de tot...(in erectie)si nu are importanta daca ai avut sau nu inca primul act sexual. da nu te intrista e si il mai intinde si tu din cind in cind si o sa fie super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si penisul meu masoara cam 18 cm si grosime 6 cm e cam neplacut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, eu am 14 ani si marimea penisului meu este de 15cm, dar cred ca marimea penisului tau este normala, decat sa aiba 21cm mai bine e asa, fii curajos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit:-J eu am penisul de 17 cm si am 18 ani nu sunt ft multumit de el la marime dar am invatat sa il folosesc si nu sa plans pana acum nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am 15 ani si penisul meu este ff mic 3 cm cand e moarta si cam 6-7 cand e sculata nu stiu ce sa ma fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai nu mai fi trist si eu am 14 ani si am marimea de 15 centimetri, o sa iti creasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 9 ani si marimea penisului meu este 50000 kg dar ar -500 cm. fii curajos si nu mai scrie e internet stupiditati. clar fii tare

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai scrie tu prostii pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... nu stiu eu am la fel 14 da este de 13-14 un coleg de al meu are 8 cm. nu-ti fa griji a sa-ti creasca (Dar mai bine du-te la medic sa nu-ti fie rusine,, nu spune chiar la toti curajjj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma ca te invat eu : leaga o greutate de penis (cam 5 kg) o ora pe zi si in 2 saptamani te stergi cu ea la fund laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti fa griji o sa-ti mai creasca.Eu am 17 ani si lungimea penisului ii de 15, 3cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este bine sa fii complexat. E

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratzioare si eu am tot 15 ani si o am de 13 cm in erectie e normal nu-ti face griji creste si imp e ce faci cu ea ca daca stii sa o dai bine nu conteaza
BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 14 o am 10 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo am 15 ani si 15cm si si eu sunt virgin ^_^ Dar nu pentru mult timp tongue
Sincer nici nu stiu ce sa zic nu ma prigep dar ii destul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si il am de 15 cm, nu stiu ce sa iti zic...succes