| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc bogdan am 12 ani si am marimea penisului in erectie de 8 cm si normala de 3 cm. Stiu ca este anormal sa ma preocupe marimea penisului la varsta mea dar mi se pare prea mica fata de a unor prieteni de aceeasi varsta. Imi este rusine sa le spun parintilor parearea mea. va rog ajutati-ma id:settler_ro

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la varsta ta e normal. o sa mai creasca. o sa ai vreo 15-16 cm.in erectie. e suficient. dar ai rabdare.in raport cu femeile toti credem ca o avem prea mica. dar nu e chiar asa.si apoi stii? mica mica da ...ridica.

34 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da. o ai micasad.
Si mai ales ca ai 12 ani...eu la 12 ani o aveam de 16 cm si u de abia daca o ai in erectie de 8surprise.
Esti cel mai anormal om pe care l-am vazut.surprise
Stii.eu sunt gay si am 21 de ani...acum am puta de 30 cm jumate... daca vrei sa aflii mai multe despre putze contacteaza-ma la id smecheru_barosanu2010.
Te pup si te astept pisi.smug

| bogdan_8488 a răspuns (pentru Silvia):

V-ati tampit toti

| Silviu276 a răspuns (pentru Silvia):

Ce minciuni laughing), De ce nu esti prin cartea recordurilor XD?
Nu iti fa griji, la varsta ta e normal sa o ai de 7-9 in erectie.

| dragosh a răspuns:

Da, e cam mica, la 12 ani il aveam de 15 cm normal si 26 in erectie

| Rares0000 a răspuns (pentru dragosh):

Nu mai minti baiatul

| dragosh a răspuns (pentru Rares0000):

Eram doar sarcastic...cum sa iti faci probleme la 12 ani legate de asa ceva laughing

| kenzo007 a răspuns:

Salut...
Da la ce iti trebuie tie la 12 sa ai 18cm... mai creste si u frate acolo macar sa ai 14-15 anihappy daca acum te intereseaza asta mai incolo ce o sa intrebibig grin?

| Lαααα a răspuns:

Silvia...sau sa zicem Silviu>>?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai fratilor nu va mai stresati atat cu unitatile astea de masura, femeile habar nu au cat inseamna 8 cm sau 18 cm, faceti un test cu ele punandu-le sa estimeze 15 cm cu creionul pe hartie, o sa fiti surprinsi cat de eronat estimeaza... am 23 de ani si am intalnit fete la care imi intra doar jumate si fete la care nu le dadeam de fund ca sa zic asa laughing, cu toate am ramas prieteni si inca mai primesc invitatii de la ele pentru o pardida sex, asa ca daca le place le place, daca nu, treci la urmatoarea, eu sincer caut altceva la o fata. Asa ca settler rupe tot ce prinzi laughing, grase slabe, nu conteaza, have fun man!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Si eu am 12 ani si mi-am masurat din curiozitate penisul cu liniarul de geometrie. Nu stiu dar 1 cm este cat sa zicem unghia de la degetul mare. de la mana? daca da, este normal sa am penisul de 7-8 cm si in erectie de 9 cm e ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silvia o aveai in adancime nu in inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silvia o aveai in adancime nu in inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma nu conteaza cat o ai eu o am de 8/9 la 13 ani ...si. siiii bogdane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nici o problema la varsta ta! daca o vr mai mare joacate cu ea fa-ti laba... Yo nu am spus nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic fratele meu are 11 in erectie si cam 5 cm normala. e in regula?

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Anonim375 a răspuns:

Eu am de 11-12cm la 12 ani

| AleX_9955 a răspuns:

Bai eu nu va cred pe nici unul pana nu puneti poze laughing. Doar glumeam nu sunt GAY. Ei bine nu-ti face griji Bogdan, o sa creasca de la sine, sa nu tragi de ea ca te bagi in alt ****

| WTFAAA a răspuns:

Stai linistit nu iti fa probleme din cauza asta esti ok!

| maria_3468 a răspuns:

Cred ca da, prietenu meu o are 5 cm nesculata si 9 cm sculata

| alex142003 a răspuns:

Am tot 12 ani și o am de 5 normala și 9 sculat. Ii ok?

| Rares0000 a răspuns:

Stai linistit la virsta ta e normal inca te dezvolti pina la 15-16 cind o so ai cam de 15-16 si erectie de 23cm.Pentru ca nu toti ne dezvoltam la fel poate ca colegi tai sunt mai bine dezvoltati in hormoni sexuali

| AnONimmuu a răspuns:

Eu am 12 ani si o am de 6 si in erectie 9. e bine?

| HackerTpu94 a răspuns:

Și eu normala o am de 4 cm și sculata o am de 6 cm.

Știu că o să râdeți de mine.

| superrtareeee a răspuns:

1. dragosh las-o dq de minciunalaughing)
2. anormal tipule. la 12ani cat am acum il am de 16cm sculat(despre penis e vorba)

| settler a răspuns:

Multumesc dar nu ma intereseaza acum de fete. eu ma intrebam daca am vreo posibila problema

| settler a răspuns:

As vrea si eu un id daca se poate de la cineva ca as vrea sa ii pun mai multe intrebari va rog frumos

| Madalin20002 a răspuns:

Ma,numesc Madalin si penisul il am in erectie de 13 cm si normala de vreo 8 cm

| Madalin20002 a răspuns:

C-am cati cm trebuie sa am la varsta de 12 ani jumate precizez ca mi-s-a rupt ata si am 13 cm in erectie si 8 cm normal.

| Edi222 a răspuns:

Silvia o ai de 30 de cm ce ti-a dat mata? cred ca te-a facut din laba trista 30 de cm esti diliu ai luat pastile cu efect? si dragosh la 12 ani 15 cm si 26 in erectie esti anormal duten *** de anormal

| Brasovean_Raul_2000 a răspuns:

Ba eu nu stiu ce sa zic...Eu cel putin o am normala de 7 cm si in erectie de 12..Am tot 12 ani.

| Mihai_Marius_1977 a răspuns:

Ba si eu am 12 ani da tu chiar o ai mica in erectie a mea are 12 si normal 9 (stiu o am cam mica da nici chiar asa)

| Fukdjdn234 a răspuns:

Eu am pela de 13 cm sculata si de 7 moarta este anormal presupun