| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc bogdan am 12 ani si am marimea penisului de 8 cm in erectie si de 3 cm normala. este normal sau as putea avea vreo problema? stiu ca este anormal sa ma preocupe dar daca este cineva care stie despre probleme, marimi normale ale penisului etc. sa adauge id: settler_ro sau sa lase un id ca sa il pot contacta. va rog frumos ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| rozalia25 a răspuns:

Ai 12 ani nu 21, esti in crestere, abia acum ai inceput sa te dezvolti. Ai rabdare, va mai creste se va mai ingrosa. Momentan ai grija de tine sa te alimentezi sanatos, sa faci sport sa cresti frumos. Dupa cand esti mai mare, bate-ti capul cu sexualitatea. Acum mai bucura-te de copilarie cat mai poti, e timp destul si pentru probleme de oameni mari, si crede-ma e mai bine copil decat om mare. Nu te grabi cu sexul!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal la varsta ta, nu-ti face griji, va mai creste cu siguranta.

| Encore a răspuns:

Moama ce te freaca pe tine la 12 ani Oo, vai nu mai zic nimic laughing

| bismark65 a răspuns:

Bine ca n-ai 8 ani si 12 cm de penis ca atunci era o problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine, oricum mai crestehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 ani si o am de 8/9 cm in stare de erectie si 6 normala

| franz a răspuns:

Punctu G al unei femei e la vreo 5 cm de la intrarea in vagin, asa ca ai putea face ceva si cu 8 cmwinking

| insider a răspuns:

Am si eu 12 ani si atat o am si eu deci e bine! daca vrei sa ma contactezi ia id costi_cena2008