| Madalina_8012 a întrebat:

Ma numesc Madalina am 18 ani 1.69 si 60 kg. Asi vrea sa-mi dati niste diete eficiente si rapide si niste exercitii fizice. multu. funda

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Referitor la exercitii fa dimineata si seara ridicari ale trunchiului, ajuta bine la abdomen, ia eventual o caseta de fitness, sunt descrise o multime. Nu minca tot ce contine colesterol si alimente fainoase. Incearca sa-ti asiguri alimentatia cu ulte fierturi, mincare coapta la aburi. Nu numai ca e sanatos, dar si eficient. Bafta. Insa ai o greutate zic eu, bunicica, nu trebuie sa dai jos multwinking

1 răspuns:
| eurynomus a răspuns:

Da ai 1.69 si 60 kg inseamna ca esti bine daca vrei totusi sa mai slabesti fa mult sex ca ajuta