| alexionut45 a întrebat:

puteti sa-mi dati niste exercitii eficiente si rapide pentru imi sculpta abdomenul?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu, ce vrei tu : NU SE POATE.

1. exercitiile conteaza 10 %, 90 % conteaza alimentatia

2. rapid NU SE POATE

| BassHunter13 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY incearca programul asta repetat si multe seri!

| TroolGheoerghe a răspuns:

Alergatul si abdomenele sunt cele mai eficiente.

| akadeaa a răspuns:

Exercitiile le gasesti in culegerea de matematica, tu ai nevoie de o daltaca sa-ti sculptezi abdomenul, nu de exercitii.

| florinnichita a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=w_dNwVxW0v0 uite aici poti sa vezi cum iti lucrezi muschii si cum ii sculptezi