| pettra a întrebat:

Ma place daca ma suna si vorbim cu orele la telefon?

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da te place

| lolly a răspuns:

S-ar putea, depinde de subiecte. hmm dar iubit nici nu stii ce inseamna iubirea, trebuie sa fii intr-o relatie sa afli ce e iubirea. in majoritatea nu e, nu multi oameni stiu cat valoreaza si ce este cu adevarat.S-ar putea sa fie atras de tine.

| toxik a răspuns:

Nu neaparat. poate ii place sa vorbeasca cu tine.

| EuOO a răspuns:

Greu de spus. Dacă te place/iubeşte nu ar sta doar în spatele telefonului, te asigur. Poate doar îi place "prezenţa ta telefonică". Întreabă-l de ce te sună aşa des, nu se va întâmpla nimic happy

| sweet_6707 a răspuns:

Poate ca da.depinde despre ce vorbiti tongue

| kolyok94 a răspuns:

Pai daca intotdeauna el te suna si asa cum zici tu ca orele vorbiti atunci minim te place! happy parerea mea big grin