| 123456789dumitrita a întrebat:

De ce colegul meu de clasa de care imi place ma suna cu motive la care deja stie raspunsul. Si mereu gaseste repede alte motive pentru a continua discutia. Cand vorbeste cu mine la telefon se aude dupa glasul sau ca zâmbeşte. Dar de multe ori poate sa ma scrie pe la orele 12 seara " ce mai faci" Cum credeti ma place?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te place, nu e evident?

| darrio2007 a răspuns:

Ce este greu de inteles? Te place.

| Kerre a răspuns:

Daca face astfel de gesturi atunci e clar ca te place, gandeste-te si tu, tu ai face ceva de genul asta cuiva de care nu iti place? happy

| devilshelp a răspuns:

Din intrebarea ta deja pare ca esti convinsa ca baiatul te place asa ca nu inteleg de ce mai o pui. Din cum ai descris-o tu da, pare sa te placa, dar nu avem de unde sa stim noi cei din spatele ecranului ce tip de baiat e si daca face asta doar cu tine