| vladeraser3 a întrebat:

Ma puteti sfatui? Cum pot scapa de timiditate? Sunt atat de timid cu fetele.Nu sunt atat de increzator in mine.Ma puteti ajuta cu un sfat? Arat ok, dar na unele fete nu ma considera atat de atractiv, de obicei fetele pe care eu le doresc...

4 răspunsuri:
| rapiiooi a răspuns:

Pai in primul rand nu te mai gandi ca lumea ar rade de tine, iar daca rade glumeste si tu cu ei doar nu rad din rautate.Si vorbeste fara sa-ti fie rusine, iar daca nu stii ce sa mai vorbesti cu acea fata poti sa-i zici cv gen:"zi si tu cv sau ce sa mai vb?". In fine nu-ti fie rusine sa vb doar pentru ca cineva ar rade de tine, invata sa glumesti!

| Csander a răspuns:

Trebuie doar sa dai de cea sau cele care or sa te accepte. Nu poti fi pe placul tuturor indiferent de cum arati.

| melodrama a răspuns:

Pune ma mana pe ea, lasa timiditatea.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu ai cum sa schimbi, ca atractia trebuie sa fie reciproca, nu doar din partea ta.