| anonim_4396 a întrebat:

Ma ratacesc in ochii ei albastri, simt fiori in piept cand zambeste, iar vocea...cand o aud... oricat de suparat as fi, oricare ar fi motivul uit totul: unde sunt, ce fac, si mi se face pielea de gaina. Cand ma uit la ea, la gingasia, blandetea, sensibiliteatea dar si puterea si ambitia ei vad un trandafir deosebit, perfect.
Cel mai frumos si catifelat trandafir rosu din lume,

Mi se pare mie sau m-am indragostit?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti indragostit lulea...

| Awesom a răspuns:

Prietene te-ai indragostit, dar ce faci daca ea chiar nu simte nimic pentru tine.O sa cazi de pe norii betiei in care plutesti acum direct in bratele suferintei dupa ea. Daca chiar simti ceva du-te dupa ea si cheam-o in oras dar nu arata de la inceput ca te-ai indragostit ca ea va specula asta si te va juca in picioare, apoi te va calca in picioare si te va parasi fara regrete.

| Alexaa_4438 a răspuns:

laughingStii sunt draguti baietii romantici dar nici chiar.Stai mai lin.

| KiddaDot a răspuns:

Asta a fost straniu. o.o si dragut in acelasi timp laughing) imi creste glicemia. Pai..esti in limba dupa ea. Succes :*rolling on the floor))

| 4b a răspuns:

Daca sentimentul e reciproc, casa de piatra va dorescwinking

| neutrino a răspuns:

E posibil, e treaba ta. Daca ar fi si a ei...

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stim. Dar se pare ca esti. laughing

| Zabbyel a răspuns:

Ia-o mai uşurel poetule rolling on the floor)
nu mai citi atatea poezii ca adevarat innebunesti dupa ce citesti(dragoste) rolling on the floorrolling on the floor

| Cosmin1I a răspuns:

Tu te-ai indragostit...ea nu

Răspuns utilizator avertizat
| RalucaGabriela12 a răspuns:

Nu, nu ti-se pare. De fapt tu stii cum e la tine cand te indragostesti, dar aceste simptome sunt comune. Sunt minunati fiorii dragostei, mai ales daca persoanele care-i "poarta" au grija de ei sa nu dispara! Bafta!big hug

| BloodyBallad a răspuns:

Hai, zău?

| Ellie27 a răspuns:

Ce frumos!:*:*:*:X...Cand simti asta, este evident ca esti indragostit! Spune-i ce simti pentru ea :X. Iti tin pumnii!:X:X