| Alex2526 a întrebat:

Ma scuzati ca pun aceasta intrebare dar chiar este o nelamurire: Deci cand o sa am primul contact sexual am 17 ani si n-am avut pana acum, trebuie sa ma epilez si pe la fund? Adica eu nu m-am facut niciodata si nu stiu cum sa procedez!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, epilatul in zona intima tine doar de preferinta personala, nu trebuie sa o faci, daca nu vrei, sau nu-ti place.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor eliminarea pilozitatii existente in acea zona prin epilare este optionala. Depinde de convingerile personale ale fiecarui individ in privinta aspectului pur masculin sau cel al unui... efiminat. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu neaparat.

| Hammurabi a răspuns:

Ar fi bine să-ți specifici și orientarea sexuală când pui astfel de întrebări.
Răspunsurile pot fi diferite. laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu neaparat. Daca te simti bine asa nu trebuie sa te epilezi in acea zona a corpului.

| Jannah a răspuns:

laughing) faci cum. vrei tu