| anonim_4396 a întrebat:

Ma scuzati daca va deranjeaza urmatoarea intrebare.
Cat de des au baietii polutii nocturne?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se va intampla de cate ori vor vedea un vis erotic...
Daca in timpul zilei se umplu de ganduri si dorinte sexuale refulate,daca inainte de culcare vor urmari un film mai decoltat, daca au pantalonii de pijama mai stramti si ei exercita presiune asupra zonei in cauza, sunt tot atatea motive care duc la polutii nocturne.
Polutiile nocturne sau "visele umede" sunt eliberari involuntare de sperma, pentru orice baiat care nu are o viata sexuala activa sau regulata.
Se intampla destul de des la pubertate si adolescenta, nu e un motiv de rusine sau jena, e perfect normal si fiziologic.
Citeste si asta:
http://www.prezervativ.ro/diverse/polutii-nocturne-visuri-umede.php

| onasis1961 a răspuns:

Depinde de cate vise erotice are! 2-3, poate sa apara si o ejaculare, daca excitatia este foarte mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am.

| sensualus a răspuns:

Pai la poze cu o buna ca tine... cam deslaughing

| sebby27 a răspuns:

Doar diurne

| Miky1 a răspuns:

Depinde..eu nu am avut niciodata, avand o viata sexuala regulata

| aalakyy a răspuns:

Am auzit de asa ceva dar nu se intilneshte la toti