| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt asa singur..as avea si eu nevoie de acea persoana speciala in viata mea, am 21 de ani (sunt baiat), nu apare si nu apare..nu prea mai am rabdare cedez nervos! Nu sunt timid chiar deloc.Nu umblu prin cluburi nu beau alcohol nu fumez nu ma droghez deci consider ca sunt ok.Si totusi ma macina gandul ca sunt singur nu mai suport, prieteni nu am multi 1-2 dar totusi nu ma mai incanta nimic sincer nici banul (ca o depresie).Nu mai pot!

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Ai rabdare...totul se intampla cand te astepti cel mai putin!

| OldSoul a răspuns:

Asa patetesc si eu, cautati alte activitati care sa iti dea satisfactii.

| SkyPilot a răspuns:

"Iesi la joc" in locuri unde poti cunoaste fete printr-o pasiune comuna. Acolo poti gasi o fata cu care sa te intelegi bine si cu care sa ai ceva in comun. La tine acasa nu ai sa le intalnesti.

| sappy a răspuns:

Pentru cei ca tine s-au inventat prostituatele!